Avantajlı gayrimenkul almanın şartları

Avantajlı gayrimenkul almanın şartları

Ev, arsa ya da iş yeri mi almak istiyorsunuz? Ancak bunun için kendinize güvenemiyorsunuz üstelik peşinatınızda yok. O zaman faizsiz ev fırsatları tam size göre uygulamalar ile karşınıza çıkıyor. Türkiye’nin istediğiniz yerinde kendi beğeneceğiniz eve sahip olabilirsiniz.

Ev, arsa ya da iş yeri mi almak istiyorsunuz? Ancak bunun için kendinize güvenemiyorsunuz üstelik peşinatınızda yok. O zaman faizsiz ev fırsatları tam size göre uygulamalar ile karşınıza çıkıyor. Türkiye’nin istediğiniz yerinde kendi beğeneceğiniz eve sahip olabilirsiniz. 


Konut kredili daireler 
 

  • En uygun maliyetlerle
  • Fark ödemeden
  • Ucuza mal edilmiş şartlar altında siz de faizsiz konut imkânlarından yararlanabilirsiniz. 
     

Sunulan imkânlardan yararlanmak isteyenler arasında bir seçime gidilmeyen faizsiz ev kredisi yönteminden gayrimenkul almak isteyen herkes yararlanabilir. Bu aşamada adayların gelir düzeyleri dikkate alınmaz. Diğer ev alma yöntemleri ile karşılaştırıldığında daha ucuz maliyetler ile sahip olacağınız evinizde hayatınızı farklı şekilde geliştirebilirsiniz. Ev alma sırası gelen herkes bekletilmeden kendi seçtiği evin sahibi olabilir.  


Faizsiz konut kredisi seçeneğinde taksit sayınızı 120 ayın üzerinde tutabilirsiniz. Bu sistem ülkemizde hiçbir şekilde karşılığı olmayan müşteri memnuniyetine dayalı bir sistemdir. Sistemden yararlanmak isteyenler ev, arsa ya da ofise sahip olabilirler. Teslim tarihi gelen müşteriler Türkiye’nin her yerinden beğendikleri satılık bir evi alabilirler. Faiz ve vade farkının bulunmadığı sistemde ara ödeme gibi zorlayıcı seçeneklerde yer almamaktadır. Peşinat ödemek istemeyen müşteriler içinde faizsiz ev alma imkânları bulunmaktadır. Ancak peşinat veren müşterilerin evi erken teslim alma ve borçlarını daha erken bitirmek gibi avantajlara sahip olacaklarını da bilmeleri gerekmektedir. 


Lemnos Emlak Bilgi Yönetim

Foça ve Yeni Foça Uzman Ekip Eğitimli Kadro


Sosyal Medya'da Paylaş :

Son Eklenenler

Kiracılı Ev Satın Alırken Nelere Dikkat Etmemiz Gerekir
..
Kiracılı Ev Satın Alırken Nelere Dikkat Etmem Kiracılı Ev Satın Alırken Nelere Dikkat Etmemiz Gerekir
Eşin Rızası Olmadan Ev Satılabilir Mi?
..
Eşin Rızası Olmadan Ev Satılabilir Mi? Eşin Rızası Olmadan Ev Satılabilir Mi?
OCAK 2018 Kira Artış Oranı Nedir ? - Lemnos Emlak
..
OCAK 2018 Kira Artış Oranı Nedir ? - Lemnos E OCAK 2018 Kira Artış Oranı Nedir ? - Lemnos Emlak
İpotekli Ev Nasıl Satın Alınır
..
İpotekli Ev Nasıl Satın Alınır İpotekli Ev Nasıl Satın Alınır
Tapu Senedi Neden 2 Renktir?
..
Tapu Senedi Neden 2 Renktir? Tapu Senedi Neden 2 Renktir?
Paylaş
hazır emlak sitesi