Eski Foça ve Yeni Foça ne demek?

Eski Foça ve Yeni Foça ne demek?

Eski Foça ve Yeni Foça ne demek?

Ülkemizin birçok bölgesinin özelliklede kıyı bölgelerinin tatil yapmak için harika yerler olduğu herkesçe bilinmektedir. Bu bölgeler özelliklede yaz aylarında turist ile dolup taşmaktadır. Hem yerli hem de yabancı turistler tatil için ayırdıkları vakti bu güzel mekânlarda geçirmeyi istemektedir. Ege bölgesinde yer alan ve ülkemizin en güzel şehirlerinden İzmir’in ilçesi Foça’da bu tatil mekânlarından bir tanesidir. Sizlerde sıkıcı ve yorucu bir çalışma döneminden sonra eğer kafa dinlemek ve eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız gitmeniz gereken tek yer Foça’dır. Bölge her tatil döneminde oldukça fazla ziyaretçiye ev sahipliği yapmasına rağmen doğal yapısını korumayı başarmıştır. Her tatil döneminde de ziyaretçilerin beğenisini kazanmayı başarmıştır. 

Her zaman ziyaret edilebilecek yerler arasında yer alan Foça’nın sizlere katkısı oldukça fazla olacaktır. Öncelikle ciğerlerinizi temizleyecek bir doğa havası kendinize gelmenizi sağlayacaktır. Eşsiz doğa manzarasında sizleri büyüleyecek olan başka bir etmendir. Evliyseniz, eşiniz ve çocuklarınızla evli değilseniz de arkadaşlarınızla yürüyüşe çıkabileceğiniz harika yürüyüş yollarıda sizleri Eski Foça’da beklemektedir. Tatilciler için yeni bir tatil mekânı olan yer ise Yeni Foça’dır. Eski Foça ile Yeni Foça arasında yaklaşık 25 kilometre mesafe vardır. Bu mesafeyi kat ederken hiç sıkılmayacağınızı en başta belirtelim. Yol boyunca sizlere eşsiz bir doğa manzarası eşlik etmektedir. Yolun hiç bitmemesini isteyebilirsiniz. Mesafeyi tamamladıktan sonra ulaştığınız Yeni Foça’da sizleri harika bir koy beklemektedir. Denizin eşsiz maviliği sizlere harika hissettirecektir. Bundan emin olabilirsiniz. Yeni Foça’da sadece bir koy’ un yer almadığını belirtelim. Bölgeyi gezerken sizlerde ne kadar güzel olduğunu göreceksiniz. Gezinizin sonunda da hediyelik eşya dükkânlarından beğendiklerinizi alarak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Eğer harika bir tatil beldesi olan Eski Foça ve Yeni Foça’da tatil yapmak istiyorsanız, önceden bölgede hizmet veren yerler ile anlaşarak kendinize uygun bir yer ayarlayabilirsiniz. Tatilinizin her daim harika geçeceğinden emin olabilirsiniz. Foça bundan sonra sizlerin tatil için seçeceği mekânların başında gelecektir.


Sosyal Medya'da Paylaş :

Son Eklenenler

Foça’da Güncel Gayrimenkul Fiyatları
..
Foça’da Güncel Gayrimenkul Fiyatları Foça’da Güncel Gayrimenkul Fiyatları
Ev Nasıl Kiralanır?
..
Ev Nasıl Kiralanır? Ev Nasıl Kiralanır?
Kiracı Evden Çıkmıyorsa Neler Yapılır?
..
Kiracı Evden Çıkmıyorsa Neler Yapılır? Kiracı Evden Çıkmıyorsa Neler Yapılır?
Kasım 2017 Kira Zam Oranı Nedir ?
..
Kasım 2017 Kira Zam Oranı Nedir ? Kasım 2017 Kira Zam Oranı Nedir ?
Konut alımlarında dikkat etmesi gereken püf noktalar
..
Konut alımlarında dikkat etmesi gereken püf n Konut alımlarında dikkat etmesi gereken püf noktalar
Paylaş
hazır emlak sitesi